Libraria

Baladë për tim atë dhe për vete

Categories:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

Description

Autori: Dritero Agolli

Viti: 2021

Edicioni: 3

Kolana:   Lotët e Qiririt

Zhanri:   Poezia Ship

Faqe:   200

ISBN:   978-99927-34-87-2

Format:  14×21

Me ilustrime

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Baladë për tim atë dhe për vete”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Libra te tjere